poniedziałek, 3 października 2011


09/2011, wrocław, kilka psich portretów przy okazji fotografowania szkółki niedzielnej u mirki, czyli zajęć przygotowujących pestkę, borysa, bajtla, fado i viki do egzaminu na psa terapeutycznego. te - obecnie jeszcze młodziaki - za jakiś czas zaczną pracować z dziećmi oraz z niepełnosprawnymi lub chorymi ludźmi. razem ze swoimi przewodnikami będą odwiedzać szpitale, przedszkola, domy spokojnej starości.
życzcie powodzenia im i ich właścicielom. wiecie sami, że robić coś nowego w polsce wcale nie jest łatwo. a żeby robić coś, co ma początek w pasji i miłości oraz chęci niesienia innym pomocy - i nie być przy tym księdzem - no to już w ogóle.

9 komentarzy:

 1. no seba, bajtel to fajny pies, w dodatku już pracuje z dzieciakami i świetnie się przy tym sprawdza:)... ale wiesz, mnie to rozwaliła pestka, nowofunland, ledwo 5 miesięcy a była większa wszystkie inne psy na szkoleniu. taki piedźwiedź, wiesz:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Musze to powiedzieć!! Masz dar w foceniu czworonogów. A i one niezwykle lubią Twój sprzęt fotograficzny no i fotografującą:)

  OdpowiedzUsuń
 3. wiesz jak to jest, lubię zwierzęta. poza tym lubię ludzi którzy lubią zwierzęta. a jeszcze bardziej lubię ludzi których zwierzęta lubią.

  OdpowiedzUsuń
 4. I tak trzymać! Moje trzy koty i wielki pies Stefan mają się dobrze. Kadrów też mają sporo:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne psiaki. Miałem labradorka takiego.

  OdpowiedzUsuń

komentarze do wpisów podlegają moderacji i publikowane są dopiero po zaakceptowaniu ich przez autorkę tego bloga.